קורס מנעולן

חברת ענק המנעולים והדלתות מעניקה שירותי מנעולנות למערכות נעילה לבית, למשרד ולרכב כבר למעלה מ-25 שנה. הוותק והמוניטין הרב שהחברה צברה במהלך השנים מהווים תעודת הערכה של לקוחות החברה לפעילותה הענפה בתחום המנעולנות.
 
לצד שירותי המנעולנות המעולים שהחברה מעניקה ללקוחותיה היא עומדת בקדמת הטכנולוגיה בתחום המנעולנות. מוצריה הרבים, מנעולים, דלתות, מערכות נעילה מתוחכמות ועוד, נוצרו באמצעות טכנולוגיות חדישות ומתקדמות. החברה מספקת לציבור הרחב שירותי התקנה, תיקון ופריצה נקייה. בין לקוחותיה של החברה: לקוחות עסקיים, לקוחות פרטיים, לקוחות מוסדיים באזורי המרכז, השפלה והשרון.
 
חברת ענק המנעולים מייחסת חשיבות רבה לטיב השירותים שהיא מעניקה וחרטה על דגלה מתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי. החברה רואה את עצמה מחויבת להיות זמינה בכל עת ללקוחותיה.
 
על מנת לעמוד בדרישות לקוחותיה, החברה מספקת שירות מלא ומקיף 24 שעות ביממה. לקוחות החברה הגרים באזור השפלה, המרכז והשרון נהנים משירותי החברה בפרק זמן של 30 דקות מהרגע שנעשתה הקריאה למוקד החברה.
 
בין השירותים המגוונים שהחברה מעניקה, לקוחותיה יכולים ליהנות משירות התקנת דלתות מהיום להיום.
השירות המהיר מספק ללקוחות פרטיים או עסקיים זוכים לפתרון מהיר ואיכותי, במיוחד אם אין להם פתרון אחר, כמו למשל, לאחר פריצה עם נזק בלתי הפיך למערכות הנעילה של הדלת.
 
השירותים המגוונים שמעניקה חברת ענק המנעולים והדלתות מתייחסים גם לתחום מערכות נעילה לרכב. החברה מספקת שורה של שירותים לרכב הכוללת: התקנת קודנים לרכב, שכפול מפתחות, פריצה רכבים ועוד.
החברה מעמידה שירותי חילוץ לתקלות ברכב או בבית מסביב לשעון. בכל עת או מקום שתיתקלו בתקלה במערכות הנעילה של הרכב, החברה תעמיד לרשותכם מנעולן מנוסה ומיומן שיגיע לחלץ אתכם מתקלה בלתי צפויה.
 
לצד המוצרים והשירותים הרבים שהחברה מעניקה ללקוחותיה, חברת ענק המנעולים מעסיקה צוות עובדים מקצועי ומנוסה, אדיב ואמין. עובדי החברה הינם מנעולנים מוסמכים, מנוסים, בעלי וותק רב, אדיבים ואמינותם היא ללא רבב. המקצועיות והמיומנות של צוות העובדים של ענק המנעולים לצד מוצרים מתקדמים ואיכותיים, מאפשרים לחברה לספק ללקוחותיה שירותי מנעולנות מעולים ולשמור על המוניטין הרב שצברה במשך השנים.

בוא ללמוד איך להיות מנעולן מקצועי כך שאף מנעול לא יעמוד בפנייך

052-8048788

באישור משטרת ישראל

מנעולן 24/7 שירות תוך 25 דקות